Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zwolennik "TRANCE" ! O kim mowa? Zobacz sam/a!

Zwolennik "TRANCE" ! O kim mowa? Zobacz sam/a!

Cześć Paweł! Miło, że zgodziłeś się poświęcić mi kilka swoich cennych minut Na początek powiedz skąd jesteś?

____

P.
    Cześć! To ja dziękuję.
    Jestem z najpiękniejszego rejonu Dolnego Śląska - dokładnie stolicy czyli Wrocławia.

__________________________________________________ __________

Mówisz - "najpiękniejszego", w takim razie co tam warto zwiedzać?

___

P.
    Hmmm naprawdę sporo miejsc ale najbardziej urokliwym miejscem,gdzie można pozwiedzać to Rynek oraz Ostrów Tumski. To magiczne miejsca,które obowiązkowo trzeba zobaczyć.

Skoro tak mówisz to OK, wierzę na słowo. Kochani wpadajcie na Wrocławski Rynek, Paweł stawia wszystkim piwo Przejdźmy dalej ile sobie liczysz wiosen?

_

P.
    Wiosen, heh ...Nigdy nie lubię mówić ile mam lat, po drugie faceta o wiek się nie pyta hehe. Ale tak poważnie to młodzieniaszkiem nie jestem,trzeci x na karku strzelił już dawno - a powiem więcej że do warczącej czterdziestki dużo nie brakuje haha

Ja myślałam, że to kobiet się o wiek nie pyta, a nie facetów Czujesz się na tyle ile masz? Czy może starzej bądź młodziej?

_

P.
    Oczywiście,że młodziej. Czuje się jakbym miał cały czas 18 lat - pełen energii,dynamiki i chęci do działania i na szczęście jeszcze nie mam siwych włosów haha więc jest bardzo dobrze.

Może jesteś typem faceta, który siwych włosów nie będzie miał, zresztą zawsze można się ogolić na łyso albo zafarbować jak niektóre babcie na fioletowo xd Towarzyszy Ci w życiu jakieś motto?

_

P.
    Motto oczywiście - Carpe Diem czyli żyj chwilą. U mnie jest podobnie, nie lubię planować na dłuższą metę,bo plany się zawsze zmieniają a tzw.spontan to coś co lubię - chcesz to pakujesz się i jedziesz np na wycieczkę. Zresztą jak mam być szczery planowanie to nie była moja mocna strona.

To zupełnie jak u Mnie Czym zajmujesz się na co dzień?

__

P.
    Na co dzień pracuję jako Handlowiec w firmie z narzędziami,poza tym łączę tę funkcje z Kierownikiem sklepu. Powiem Ci, że lubię tę pracę,przynosi mi ona satysfakcję pod każdym względem. A co najważniejsze to mam blisko do pracy,pracuję tylko do 16 i wszystkie święta oraz weekendy mam wolne czyli jest bardzo dobrze.

Żyć nie umierać Dobrze, że ta praca sprawia Ci przyjemność. Gdybyś miał wymienić swoje najgorsze cechy, która byłaby na pierwszym miejscu i dlaczego?

_

P.
    Najgorsza cecha pytasz Beatko ... bez dwóch zdań to brakuje mi cierpliwości,wszystko bym chciał mieć na już,jak to niektórzy moi znajomi mówią - w gorącej wodzie kąpany i coś w tym jest....

Niestety muszę się z tym zgodzić, mimo, że praktycznie Cię nie znam. W takim razie wymień trzy Twoje najlepsze cechy?

_

P.
    Oj wiesz Beatko, o swoich najlepszych cechach nie lubię mówić ale jak miał bym wybierać to hmmm ... widzisz mam dylemat bo nie potrafię się zdecydować heh ale tak serio to myślę że opiekuńczość,szczerość i proszę nie śmiej się ale wrażliwość.

W tym nie ma nic śmiesznego Wrażliwość to akurat bardzo dobra cecha. Często imprezujesz?

_

P.
    Imprezuję tylko wtedy jak pozwala mi na to czas oraz jeśli jest to fajna impreza, ale ja już swoje się wybawiłem teraz wolę wypoczywać w spokojniejszej atmosferze.

________

To prawda, w życiu kiedyś nadchodzi taki przełom, że już się po prostu imprezować nie chce Jak zazwyczaj dysponujesz swoim wolnym czasem?

_

P.
    Staram się czasem dysponować odpowiednio i z rozwagą, ponieważ zauważyłem że teraz ten czas bardzo szybko że tak się wyrażę leci - godzina za godziną,minuta za minutą. Jak tylko mogę spędzam czas na dworze,na spacerze z moim psem czy to wyjście do kina,poczytanie dobrej książki,pogranie na konsoli - aby było coś dla ciała i dla ducha, że tak to powiem.
    Nie zaczynaj dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień.
    ____

Zachęcam do odwiedzin -> https://www.facebook.com/zatraconaWmuzyce/

-> https://www.instagram.com/2blue_eyes3/

->http://hablueeyes.blogspot.com/

Wspominałeś coś o dobrej książce, co dotychczas przeczytałeś i na czym z reguły opiera się tematyka tych książek?

-

P.
    Mój ulubiony gatunek to sensacja i horror.
    Ojcami gatunku to Robert Ludlum oraz Graham Masterton. Jeśli chodzi O Roberta Ludluma to "Iluzja Skorpiona" a jeśli Masterton to "Czerwona Maska". Lubie tematy gdzie się coś dzieje,jest odrobina emocji oraz grozy - to mnie ciągnie bardzo do takiej książki.Powoduje,że czytam od "deski do deski" - z książką nie rozstaję się nawet w drodze do pracy czy też spokojniejszych miejscach hehe

Czytałam też książki o podobnej tematyce, ale raczej wolę głębsze tematy opierające się na autentycznych zdarzeniach bądź takie skłaniające do refleksji życiowych. Odbiegając od tematyki książek przejdziemy do pytań przy których będziesz musiał się chwilę zastanowić Co wywołuje u Ciebie niepokój i kiedy zazwyczaj zaczynasz panikować?

_

P.
    Hmmm dobre pytanie,z reguły nie obawiam się, wychodzę z założenia że co ma być to będzie, nie przejmuję się czymś na zapas natomiast jeśli chodzi o panikę, to może za duże słowo ale jeśli jestem gdzieś,z kimś umówiony a czegoś w ostatniej chwili zapomnę to prawda, troszkę się zaczynam denerwować ale kilka głębszych wdechów i tylko spokój może Nas uratować. Reasumując, nie było jeszcze takiej sytuacji,abym musiał panikować czy wręcz o coś się bać i niech tak pozostanie.

Kiedy zaczynasz się spinać w sobie, bo czujesz, że coś zaczyna Cię przerastać albo wymykać się spod kontroli i zaczyna być niefajnie? Jak wtedy reagujesz i co robisz?

_

P.
    Szczerze nie ma takich sytuacji - nigdy nie podejmuję się czegoś,czego wiem że nie uda mi się zrobić ale czemu nie podołam.
    Jak to mówią nie rzucam się z motyką na słońce,stąpam roztropnie po ziemi.
    Skupiam się na tym co mogę zrobić i że wiem iż podołam zadaniu - coś co mnie przerasta nie zaprząta mojej uwagi.

Nie zawsze wszystko można zaplanować, czasem zdarzają się zaskakujące sytuacje, których np. możesz być świadkiem, wtedy chcąc nie chcąc musisz coś zrobić, niekiedy trzeba podjąć radykalne kroki Zawsze dążysz do realizacji swoich celów?

_

P.
    Tak,wytyczam sobie cele które jestem w stanie zrealizować i się ich trzymam.
    Krok po kroczku robię wszystko aby dany cel zrealizować,aby móc powiedzieć, że zrobiłem w danej kwestii,w przydzielonym zadaniu wszystko, co mogłem zrobić. Nigdy nie idę na łatwiznę,zawsze walczę i gram o pełną pulę.

Słuszne i mądre podejście! Jeśli coś Ci nie wychodzi raz, drugi i trzeci, a nawet i piąty to za którym razem się poddajesz? Starasz się do końca czy po czasie rezygnujesz? Mam na myśli proste czynności np. z pracami domowymi czy takimi w warsztacie.

_

P.
    Ja nigdy się nie poddaje,nie ma u mnie takiej możliwości - tak jak powiedziałem Beatko,wszystko da się naprawić,zrobić tylko trzeba do tego podchodzić na spokojnie, bo tam gdzie się człowiek cieszy to się Diabeł cieszy a po drugie pośpiech to zawsze zły doradza jest. Tylko spokój może Nas uratować.

__________________________________________________ _______

To zaprzecza temu co powiedziałeś wcześniej odnośnie cierpliwości, bo jak coś nie wychodzi kilka razy, a Ty mimo tego się nie poddajesz to jednak cierpliwy jesteś :] Czego najbardziej nie tolerujesz w płci przeciwnej?

-

P.
    Czego najbardziej.... dobre pytanie,ale jak mam się tak głębiej zastanowić to nie toleruję obłudy i plotkarstwa, tak zdecydowanie te cechy.

Uznajesz kompromisy w związku partnerskim czy raczej zawzięcie stoisz przy swoim?

_

P.
    Związek to przede wszystkim sztuka pójścia na kompromis oraz szacunek do partnera.
    Jeśli nie potrafię iść na układ z partnerką/partnerem , to taki związek wcześniej czy później szybko się zakończy.Po prostu nie ma związku bez kompromisów,bo nie ma ludzi idealnych - każdy ma jakieś przywary, cechy które Nas drażnią,ale sztuka to obracać je w pozytywne cechy albo nie zwracać na nie uwagi.

__________________________________________________ ______

Jesteś Wolnym Strzelcem, czyż tak?

-

P.
    Heh Wolnym Strzelcem ... zależy jak to rozumieć heh - ale nie będę tutaj zbyt świntuszył bo czytają Nas też osoby nie pełnoletnie,więc odpowiem , tak jestem wolny do wzięcia.

W takim razie coś w Twoich poprzednich związkach było nie halo, czy porażki Cię czegoś uczą czy raczej nie odbierasz tego w ten sposób? " Nie udało się - trudno, znajdzie się lepsza ".
    Jak mówisz o swoich eks partnerkach, czy rozstajesz się z nimi w zgodzie czy definitywnie zakańczasz znajomość?

_

P.
    Po prostu coś,gdzieś w pewnych sprawach się nie dogadaliśmy albo po prostu dochodzisz do wniosku,że jednak to nie ta dziewczyna, że zbyt się pośpieszyłeś,że można było jeszcze się poznawać, ale też było tak że w kilku sytuacjach to ja dałem, że tak to powiem do "pieca". Jeśli już to staram się rozstawać w zgodzie,przynajmniej tego bardzo bym chciał ale jak przychodzi co do czego, to definitywnie zapominamy i kończymy. Czas pisać nową kartę w swojej książce życia...

Cechy, które powinna mieć Twoja partnerka?

_

P.
    Hmmm zawsze i nie zmiennie - szczerość,czułość,troskliwość,spontaniczno ć,pewność Siebie,poczucie humoru,kompromisowość.

Jesteś typem faceta "zazdrośnika" czy raczej stawiasz na swobodę?

-

P.
    Oj h(śmiech) zdecydowanie zazdrośnik czasem aż do przesady - ale nie zagłębiajmy się w szczegóły

Zazdrość to bardzo zły doradca, musisz to zwalczyć w sobie, bo inaczej każdy związek nie powiedzie się.
    Myślę, że ten dział zapoznawczy z Twoją osobowością możemy zamknąć i przejść do tematów związanych z muzyką. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z muzyką?

_

P.
    Moja przygoda z muzyką trwa nie przerwanie od ponad 20 lat. Zaczynałem od popularnych szeroko rozumianych lat 90,później moja wiedza ewoluowała,pojawiły się klimaty popularnej wtedy "rury",potem klimaty House,Electro,aż w końcu od dobrych 10 lat jestem w związku z muzyką Trance i chciałbym aby ta miłość do tego stylu,do tej odmiany muzyki trwała wiecznie,ale wiadomo muzyka się zmienia,pojawiają się nowe odłamy gatunków,wiec czas pokaże,ale na tę chwilę moje serce należy do muzyki Trance.

Miałeś okazje już grac w klubie?

_

P.
    Tak,miałem taką okazję i przyjemność ale na tę chwilę spełniam się w sferze radiowej.

Co najbardziej podoba Ci sie w byciu " Prezenterem Radiowym " ?

_

P.
    Podoba mi się to, że Ty prezentujesz, pokazujesz,zapoznajesz słuchaczy z muzyką którą chcesz im przekazać. Pokazujesz,co w niej jest takiego pięknego,ujmującego, poza tym jestem gadułą i nie obca jest mi "praca z mikrofonem" więc myślę że z pozytywną dawką energii i humoru i dobrej muzy "zarażam" słuchaczy. Konkludując,podoba mi się to, że w jakiś sposób mogę być "muzycznym nauczycielem" - zmieniać myślenie ludzi na temat muzyki Trance.

__________________________________________________ ____

Od kiedy grasz na internetowych radiostacjach?

-

P.
    W radiach internetowych gram nieprzerwanie od 2002 roku

Jak trafiłeś na "Pulsstacja.Fm"?

_

P.
    Swego czasu działałem w ... ale jak to bywa coś się kończy, a coś się zaczyna...Dowiedziałem się, że jest taki i taki kanał w PS,kanał z ambicjami itd więc nagrałem próbkę i wysłałem,następnie zaliczyłem że tak to określę testowe granie i tak oto moja osoba pojawiła się na kanale NoCommerce w Radiu Pulsstacja.FM

Ile już czasu tutaj jesteś, czy odpowiada Ci klimat tutejszy?

_

P.
    Wiesz, nie chce kłamać,ale poważnie nie pamiętam ile czasu już jestem w Pulsstacji,ale wydaje mi się że między 6 a 9 miesięcy a co do klimatu - ekipa na kanale NC jest świetna,admini kanału również,można grać to co Ci w duszy gra, nie ma jakichś zakazów,wiec z całą stanowczością mogę powiedzieć że klimat panujący w Pulsstacji mi jak najbardziej odpowiada.

__________________________________________________ __________

Chyba już wszystko mamy Dziękuje za poświęcony czas i chęć udzielenia tego wywiadu! Do usłyszenia!

-

P.
    Dziękuje również za to że chciałaś ze mną porozmawiać a z tego miejsca pozdrawiam wszystkich słuchaczy,forumowiczów i załogę Pulsstacja.fm!

Nie zaczynaj dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień.
    ____

Zachęcam do odwiedzin -> https://www.facebook.com/zatraconaWmuzyce/

-> https://www.instagram.com/2blue_eyes3/

->http://hablueeyes.blogspot.com/

Uprawnienia umieszczania postów