Cześć Paweł! Miło, że zgodziłeś się poświęcić mi kilka swoich cennych minut Na początek powiedz skąd jesteś?

____

P.
Cześć! To ja dziękuję.
Jestem z najpiękniejszego rejonu Dolnego Śląska - dokładnie stolicy czyli Wrocławia.

__________________________________________________ __________

Mówisz - "najpiękniejszego", w takim razie co tam warto zwiedzać?

___

P.
Hmmm naprawdę sporo miejsc ale najbardziej urokliwym miejscem,gdzie można pozwiedzać to Rynek oraz Ostrów Tumski. To magiczne miejsca,które obowiązkowo trzeba zobaczyć.

Skoro tak mówisz to OK, wierzę na słowo. Kochani wpadajcie na Wrocławski Rynek, Paweł stawia wszystkim piwo Przejdźmy dalej ile sobie liczysz wiosen?

_

P.
Wiosen, heh ...Nigdy nie lubię mówić ile mam lat, po drugie faceta o wiek się nie pyta hehe. Ale tak poważnie to młodzieniaszkiem nie jestem,trzeci x na karku strzelił już dawno - a powiem więcej że do warczącej czterdziestki dużo nie brakuje haha

Ja myślałam, że to kobiet się o wiek nie pyta, a nie facetów Czujesz się na tyle ile masz? Czy może starzej bądź młodziej?

_

P.
Oczywiście,że młodziej. Czuje się jakbym miał cały czas 18 lat - pełen energii,dynamiki i chęci do działania i na szczęście jeszcze nie mam siwych włosów haha więc jest bardzo dobrze.

Może jesteś typem faceta, który siwych włosów nie będzie miał, zresztą zawsze można się ogolić na łyso albo zafarbować jak niektóre babcie na fioletowo xd Towarzyszy Ci w życiu jakieś motto?

_

P.
Motto oczywiście - Carpe Diem czyli żyj chwilą. U mnie jest podobnie, nie lubię planować na dłuższą metę,bo plany się zawsze zmieniają a tzw.spontan to coś co lubię - chcesz to pakujesz się i jedziesz np na wycieczkę. Zresztą jak mam być szczery planowanie to nie była moja mocna strona.

To zupełnie jak u Mnie Czym zajmujesz się na co dzień?

__

P.
Na co dzień pracuję jako Handlowiec w firmie z narzędziami,poza tym łączę tę funkcje z Kierownikiem sklepu. Powiem Ci, że lubię tę pracę,przynosi mi ona satysfakcję pod każdym względem. A co najważniejsze to mam blisko do pracy,pracuję tylko do 16 i wszystkie święta oraz weekendy mam wolne czyli jest bardzo dobrze.

Żyć nie umierać Dobrze, że ta praca sprawia Ci przyjemność. Gdybyś miał wymienić swoje najgorsze cechy, która byłaby na pierwszym miejscu i dlaczego?

_

P.
Najgorsza cecha pytasz Beatko ... bez dwóch zdań to brakuje mi cierpliwości,wszystko bym chciał mieć na już,jak to niektórzy moi znajomi mówią - w gorącej wodzie kąpany i coś w tym jest....

Niestety muszę się z tym zgodzić, mimo, że praktycznie Cię nie znam. W takim razie wymień trzy Twoje najlepsze cechy?

_

P.
Oj wiesz Beatko, o swoich najlepszych cechach nie lubię mówić ale jak miał bym wybierać to hmmm ... widzisz mam dylemat bo nie potrafię się zdecydować heh ale tak serio to myślę że opiekuńczość,szczerość i proszę nie śmiej się ale wrażliwość.

W tym nie ma nic śmiesznego Wrażliwość to akurat bardzo dobra cecha. Często imprezujesz?

_

P.
Imprezuję tylko wtedy jak pozwala mi na to czas oraz jeśli jest to fajna impreza, ale ja już swoje się wybawiłem teraz wolę wypoczywać w spokojniejszej atmosferze.

________

To prawda, w życiu kiedyś nadchodzi taki przełom, że już się po prostu imprezować nie chce Jak zazwyczaj dysponujesz swoim wolnym czasem?

_

P.
Staram się czasem dysponować odpowiednio i z rozwagą, ponieważ zauważyłem że teraz ten czas bardzo szybko że tak się wyrażę leci - godzina za godziną,minuta za minutą. Jak tylko mogę spędzam czas na dworze,na spacerze z moim psem czy to wyjście do kina,poczytanie dobrej książki,pogranie na konsoli - aby było coś dla ciała i dla ducha, że tak to powiem.