Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Biblia każdego faceta!!! Co o kobietach wiedzieć powinniście.

Biblia każdego faceta!!! Co o kobietach wiedzieć powinniście.

Po 1. i chyba najważniejsze - to w jaki sposób wyrażamy uczucia. Zwyczajne kocham Cię nie wystarczy, w ten sposób idziecie na łatwiznę i stąpacie po cieniutkim lodzie. Chętnie usłyszałybyśmy jakiś wiersz, romantyczne wyznanie. Liczy się też otoczka.

Po 2. nie lubimy słowa "NIC" - kiedy zadajemy pytanie i tak Nam odpowiadacie jesteśmy niemal pewne, że coś się stało! Po takiej wypowiedzi zawsze szukamy drugiego, ukrytego dna.

Po 3. kiedy wypowiadamy słowo "ZAKUPY" - musicie być przygotowani na przemarsz wojsk po galeriach handlowych. Pamiętajcie, że oczekujemy zadowalających Nas odpowiedzi na zadane pytanie " Jak wyglądam?".

Po 4. jeżeli zaczynamy kolokwialnie mówiąc Was olewać - nie oznacza to, że przestałyśmy Was kochać, lecz chcemy abyście pokazali jak bardzo Wam na Nas zależy albo przynajmniej częściej okazywali Nam swoje uczucia.

Po 5. flirtowanie - my możemy pozwolić sobie na taką "niewinną zabawę" bo jest to sposób na zabicie czasu ale jeżeli chodzi o Was to rozmowa z inną dziewczyną częściej niż jest to konieczne kończy się wojną na której to Wy Panowie jesteście na przegranej pozycji.

Po 6. jeżeli od nowo poznanej dziewczyny, którą zaczepiacie (żartujecie lub dokuczacie) słyszycie słowa "NIE, NIE - ODEJDŻ, PRZESTAÑ" i śmieję się - możecie być pewni, że tak naprawdę chce żebyście kontynuowali tą miłą zaczepkę.

Po 7. gdy minie Was jakaś ładna kobieta, a idziecie ze swoją ukochaną - możliwe, że zostaniecie zapytani „Czy ona ma ładniejsze nogi ode mnie?". Niezależnie od rodzaju takiego pytania musicie jak najbardziej stanowczo, bez wahania w głosie zaprzeczyć.

Po 8. jeżeli Wasza dziewczyna ma jakiś problem - musicie uzbroić się w cierpliwość i być czułym, inaczej niczego się nie dowiecie.

Po 9. dziewczyny żyją w przekonaniu, że zawsze mają rację - jeżeli zależy Wam na Naszym dobrym humorze wystarczy przyznać Nam rację i macie problem z głowy.

Po 10. ostatnie i najważniejsze, radzę zapamiętać! - nigdy, przenigdy nie zrozumiecie kobiet w 100 procentach. Jest to absolutnie pewne. Dlatego odradzam rozmyślanie i jakiekolwiek próby rozszyfrowania Nas, to tylko strata Waszego czasu.

Mimo wszystko świat bez kobiet nie miałby żadnego sensu :lol2:.

Ad. 3 - dlatego w w każdym sklepie z butami powinna być ławka i telewizor.

Ad. 5 - to są chyba jakieś jaja, gdyby moja kobieta tak zrobiła to odpłaciłbym się pięknym za nadobne

Ad. 9 - takm oczywiście, bezapelacyjnie

Jedno powiem enigma największą zagadka świata została złamana kobiety nikt nie przełamie.

Co do flirtu, nie mam nic przeciwko
    Skoro kobieta może to facet też

No ale ja jestem dziwnym stworzeniem
    Może to mnie wyróżnia od tych normalnych ludzi
    Nie zaczynaj dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień.
    ____

Zachęcam do odwiedzin -> https://www.facebook.com/zatraconaWmuzyce/

-> https://www.instagram.com/2blue_eyes3/

->http://hablueeyes.blogspot.com/

Oj najgorsze jest to ze jedno czaruje drugie bajeruje

Uprawnienia umieszczania postów